Коаліція на чолі зі США завдала удару по двох позиціях сирійської армії.

Про атаку заявила воєнізована ліванська шиїтська організація і політична партія "Хезболла", - пише агентство Reuters.

Інцидент стався в провінції Дейр-ез-Зор.

"Вибухи прогриміли поруч з нафтостанцією Т-2 на кордоні з Іраком (близько 100 км) на захід від річки Євфрат, де присутні сухопутні війська коаліції для стримування ІДІЛ", - йдеться в повідомленні.

Популярні новини зараз

Тарифи просто непідйомні для пенсіонерів: українці тікають від "Київстар"

За один долар – 50 гривень: до чого варто готуватися українцям

Діставайте велосипеди: перевізники готуються підняти ціни на проїзд відразу на третину

Подорожчання до 90%: споживачам анонсували "сюрпризи" рахунках за комуналку

Показати ще

Представники Сполучених Штатів наразі не дають жодних коментарів з цього приводу. Місцеві сирійські ЗМІ також не поспішали розголошувати цю інформацію.

Кривавий удар по Сирії

У неділю, 13 травня, в Ідлібі Сирії прогримів вибух, у результаті чого загинули 12 осіб. Згідно інформації, замінований автомобіль вибухнув біля будівлі місцевої лікарні.

За останніми даними, жертвами теракту стали 12 людей і ще щонайменше 25 отримали поранення. Внаслідок вибуху пошкоджено сусідні з лікарнею будівлі.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", в сирійській провінції Хомс по авіабазі Шайрат знову вдарили ракетами. Система протиповітряної оборони відбила атаку.

За інформацією інформаційного порталу Al Masdar, удару завдали ізраїльські військово-повітряні сили. Урядова телестанція Сирії Al Ekhbariya зазначила, що армії вдалося збити дев'ять ракет.

Представник міністерства оборони Сполучених Штатів Ерік Пахон повідомив російським ЗМІ, що Вашингтон не має відношення до удару і "ніякої американської військової активності в цьому районі на цей момент немає".

Крім того, в Організації Об'єднаних Націй дійсно є механізм, завдяки якому можна подолати вето Росії на рішення Радбезу ООН.

Йдеться про варіант, який вперше був використаний у 1950 році під час Корейської кризи. Тоді питання, яке не могли вирішити 15 членів Ради Безпеки ООН право вето, передали на розгляд Генеральній Асамблеї ООН. Там необхідне рішення приймається двома третинами голосів "за".

За інформацією джерела, західні країни дійсно вкрай стурбовані цим питанням і ретельно шукають можливі шляхи, як обійти російське вето.