Вже до 2022 року пілотований політ у космос планує здійснити й Індія, тим самим посунувши світових лідерів і ставши з ними в один ряд. Так, межі Землі раніше залишали представники Китаю, Росії і США, більше жодна країна не замахувалася на цей подвиг.

Про це йдеться в заяві глави індійського уряду Нарендра Моді, приуроченій до 72-ї річниці Незалежності Індії.

"Індія завжди була прогресивною в сфері космічної науки. Ми вирішили, що до 2022 року, коли Індія відзначатиме 75 років незалежності, або раніше, син або донька Індії відправиться в космос з триколором в руках", - сказав прем'єр-міністр.

Якщо це станеться, Індія стане четвертою країною в світі, яка відправить людину в космічний простір. Представники Індійської організації космічних досліджень розповіли, що планують відправити трьох людей із Шрихарікота, першу місію планують запустити протягом найближчих 40 місяців.

Популярні новини зараз

Українців закликали не відкладати на завтра: можна подати заяву на пенсію за лічені хвилини

Дощі, грози і навіть заморозки: шашлик на Великдень доведеться відкласти, синоптики попередили про негоду

Чергуватимуть представники ТЦК: де українцям тепер можуть вручити повістку

Отримали зарплату, зробили заначку та залишилися без грошей: українців попередили про неприємності вдома

Показати ще

Демонстраційною фазою передбачається проведення двох безпілотних польотів і одного польоту людини з використанням індійської технології, щоб катапультувати екіпаж з трьох осіб на низьку навколоземну орбіту за 5-7 днів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що американський дизайнер одягу Герон Престон разом зі співробітниками космічного агентства NASA створив цікаву і унікальну колекцію вуличної одягу за мотивами місії організації. Тепер ви можете відчути себе жителем Марса або ж підкорювачем космосу. Випуск колекції збігається з 60-річним ювілеєм NASA.

Вона включає куртки, рукавички, футболки, ремені та кепки. Весь одяг має логотип Worm, який використовувало NASA з 1976 по 1992 рік.

Варто нагадати, що російські космонавти на МКС дистилювали 25 літрів питної води із сечі. Як розповів перший заступник генконструктора з льотної експлуатації, випробувань ракетно-космічних комплексів і систем РКК "Енергія" Володимир Соловйов, воду отримали в рамках наукового експерименту. Після успішного завершення, систему вдосконалюють і активно використовуватимуть.

При цьому поки мембранно-вакуумна технологія для переробки урини використовується в ручному режимі, однак зараз космонавти почнуть тестувати автоматичний режим. Ця система - унікальна для всіх космічних апаратів, додає Соловйов. В майбутньому модуль "Наука" на МКС буде укомплектований модифікованим варіантом системи очищення.

Нагадаємо, легендарний апарат Гагаріна свиснули на очах у Путіна.

Як повідомляв Знай.uа, 10 фактів про космічне сміття.

Також Знай.uа писав, NASA показало фантастичний знімок космічного Пінгвіна.