Про це у своєму Twitter повідомив посол України в Австрії Олександр Щерба.
"Сенсація! Вітаємо і пишаємось", - написав він.
Десятки тисяч українців залишилися без "броні" від мобілізації: за які порушення призиватимуть
Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків
Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році
Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця
"Разом зі ще 13 авторами братиму участь в конкурсі на німецькомовну літературну премію Інґеборґ Бахман. Вперше читатиму не переклад з української, а написаний німецькою художній текст. Ці читання проходять в Клаґенфурті з 1977 року, їх дивляться у прямому ефірі 300 тис. людей", – написала вона раніше на своїй сторінці у соцмережі.
Письменниця з 2011 року живе в Австрії. З 2014 року пише німецькою. Публікується у Zeit Online.
Раніше "Знай.ua" писав про те, що відомий український дисидент і співавтор акта "Про Незалежність України" Левко Лук'яненко пішов із життя через ускладнення, які викликав інсульт.
Дружина Героя України Надія Лук'яненко також розповіла, що її чоловік давно мав проблеми зі здоров'ям і перехворів на лейкоз. Пізніше Лук'яненко мав проблеми з тромбами і лейкоцитами. Варто зазначити, що 24 серпня Лук'яненко виповнилося б 90 років.
Політики та громадські діячі висловлюють співчуття з приводу смерті Левка Лук'яненка і діляться спогадами про нього:
"Левко Лук'яненко був людиною-легендою у часи СРСР і незалежної України. Він назавжди залишиться в нашій історії і нашому майбутньому", — констатував міністр закордонних справ Павло Клімкін.
"Левко Григорович був особливою Людиною. Завжди оптимістичний і завжди спокійний, завжди впевнений і завжди глибокий. Завжди з великою вірою в Україну. Завжди без всякого сумніву у справедливості Української Справи. Україна Вас не забуде ніколи, пане Левко ...", — заявив віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко.