Влада Угорщини має намір запровадити покарання за матеріальну або будь-яку іншу підтримку нелегальним мігрантам на території країни. Всі особи, причетні до таких дій, будуть переслідуватися законом.
Мігранти і кримінальне покарання
Це підтверджено даними, представленими в законопроекті T / 333 щодо внесення змін до законодавства, яке регулює питання громадянства:
"Пунктом один даного законопроекту пропонується внести зміни в закон про поліцію від 1994 року. Зокрема, в пункт, що стосується функціональних обов'язків, внести наступне доповнення: (поліція - ред.) "Охороняє державний кордон, запобігає, розслідує, перериває незаконний перетин державного кордону, виконує обов'язки по супроводу іноземців та їх притулків, згаданих в компетенціях, бере участь в запобігання нелегальній імміграції ", - йдеться в преамбулі документа.
Тобто угорський уряд розробив низку заходів, які теоретично повинні запобігти нелегальній міграції:
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
"Організатор, який: (а) дозволяє ініціювати процедури з надання притулку шукачів притулку, які перебувають в країні його / її прописки з метою проживання або транзиту, і, незалежно від раси, національної приналежності, соціального статусу, відчувають прямі необґрунтованих переслідувань за релігійними або політичними переконаннями, - "здійснює контрабанду людей", (b) сприяє незаконної імміграції в Угорщині (2) карати позбавленням волі на термін до одного року, як визначено в пункті (1) ", - йдеться в поправці до статті 353 Кримінального кодексу "Просування нелегальної імміграції", - додали автори ініціативи.
Біженці в ЄС
Три роки тому керівництво ЄС ухвалило рішення про розселення на території країн - членів союзу 160 тисяч біженців, які перебували на той момент в Греції та Італії. Квоти розподілялися пропорційно населенню країн спільноти. Міграційні квоти опротестували Угорщина, Польща, Словаччина і Чехія. Угорщина і Словаччина подали позови до Суду Євросоюзу з вимогою припинити подібну практику, однак суд відхилив їх скаргу.
Перед парламентськими виборами в квітні прем'єр Віктор Орбан зазначив, що в Угорщині налічується "близько 2000 проплачених людей", які під час виборчої кампанії працюють на те, щоб повалити уряд і встановити новий "промігрантскій кабінет, прийнятний для Джорджа Сороса".
Законопроект називається "Стоп Сорос" і в разі прийняття також ускладнить життя громадських організацій, в тому числі фінансованих фондами американського фінансиста угорського походження Джорджа Сороса.
Дивіться: в Угорщині затримали нелегальних мігрантів, що прибули на українському літаку