Євросоюз продовжив економічні санкції проти Росії ще на півроку. Про це повідомляє Рада ЄС.
ЄС на основі інформації про виконання Мінських угод за станом на кінець червня прийняв рішення продовжити економічні санкції проти Росії ще на півроку — до 31 січня 2019 року.
Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Російська Федерація, на яку особливо не діють заклики і звернення світової спільноти, буде ізольована ще на півроку: Європа прийняла рішення продовжити санкційні обмеження до кінця 2018-го. Глави країн і урядів Європейського Союзу прийшли до цього рішення одноголосно.
Про це з посиланням на дипломатичне джерело повідомляє інформаційне агентство Reuters.
"Бісять ТЦК": військовий пояснив, чому воєнкоми перегинають палицю у мобілізації
Більше жодних пільг: пенсіонерів змусять платити податок на землю
"Раз на рік звітуватиму": Віра Брежнєва зізналася, як часто 40-річним хочеться сексу
Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада
Нагадаємо, парламентская асамблея Ради Європи (ПАРЄ) отримала нового керівника: свіжоспеченим президентом стала депутата від Швейцарії, соціалістка Ліліан Морі-Паск'є.
Морі-Паск'є є четвертою жінкою, яка очолила ПАРЄ. Вона була єдиним кандидатом на пост глави організації. У своїй вступній промові депутат зазначила, що цінності Європейської Ради потрібно пропагувати більше, ніж коли-небудь раніше.
Зазначимо, частина економічних обмежень з компаній, до яких у свій час українська сторона застосувала санкцію "попередження виведення капіталів за межі держави", зняв Національний банк. Відповідне рішення напередодні ухвалила Рада національної безпеки і оборони (РНБО).
За даними НБУ, цим установам "дозволили виконувати свої зобов'язання перед українськими контрагентами, а також здійснювати обов'язкові платежі в бюджет, виплату заробітної плати тощо". Документ набрав чинності вже сьогодні, 4 липня.
Також портал писав про те, що влада Європейського Союзу анонсувала введення санкцій проти Польщі за її спірну реформу судочинства.
У Єврокомісії заявили, що нові закони Польщі "підривають принцип незалежності судової влади", оскільки надають лідеру країни право на свій розсуд приймати рішення про продовження мандата суддів Верховного Суду.