За скандалом, який розгорівся навколо "проекту Малоросія" стоїть господар Кремля і саме він несе повну відповідальність за це, незважаючи на те, що заяву зробив ватажок бойовиків "ДНР" Олександр Захарченко.

Про це журналістам розповів керівник Комітету збройних сил Сенату Сполучених Штатів Джон Маккейн.

Республіканець впевнений, що саме Володимир Путін несе відповідальність за порушення українського суверенітету, за фінансування, підтримку і постачання військ і зброї на окуповані території Донбасу. Він упевнений, що розмови про "Малоросію" - це ще один крок до відновлення могутньої Російської імперії.

Маккейн підкреслив, що скандальна заява Захарченка - це ще одне порушення Мінських домовленостей з боку російського агресора.



Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як європейські країни відреагували на заяву проросійського бойовика.

Популярні новини зараз

Нацбанк виводить з обігу частину грошей: чим їх замінять

Слов'янський гороскоп на квітень 2025: на кого чекають несподівані зміни та доленосні зустрічі

Замість притулку – депортація: українцям у Чехії зачиняють двері

З 1 травня на заправках буде нове паливо: у баки заливатимуть дивну "бовтанку"

Показати ще