У шотландському музеї знайшли картину Пітера Пауля Рубенса, яка 400 років вважалася втраченою.

Як пише Scotsman, справжність картини встановив британський журналіст і мистецтвознавець Бендор Гросвенор. У колекції Будинку-музею Поллока в Глазго він досліджував портрет герцога Букінгема Джорджа Вильерс.

Довгий час вважалося, що це всього лише копія роботи Рубенса, яку він написав у XVII столітті. Однак експерт провів дослідження і виявив, що оригінальні прийоми Рубенса були приховані під шарами бруду і фарби, яку нанесли пізніше.

Справжність картини підтвердили експерти музею "Будинок Рубенса" в Бельгії.

Популярні новини зараз

Українців можуть зробити орендарями у власних квартирах: експерт заявив про небезпечний сценарій

Показав "Резерв+" – і все одно забрали: кому не вдасться уникнути візиту в ТЦК

Середня платіжка – 6000 грн: українців готують до подвійного зростання цін на тепло

Українцям вручать додаткову платіжку: за що і скільки доведеться доплачувати

Показати ще

"Ми раді надати можливість якомога більшій кількості людей побачити шедевр Рубенса", - сказав представник фонду музеїв Глазго Девід Макдональд. Вартість роботи оцінюється в десятки мільйонів фунтів.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що італійський відеохудожник Ріно Стефано Тальяфьерро запропонував по-новому подивитися на твори класичного живопису.