У п'яти регіонах Європи спостерігається напружена обстановка.
За словами російського опозиціонера Костянтина Борового, в Європі Молдова (Придністров'я), Україна (Крим), країни Балтії, де поки не дуже активно, але діють сепаратисти (Латгальскій район Латвії), Грузія (Абхазія і Південна Осетія), передає "Апостроф".
"Тобто точок можливого конфлікту дуже багато. Я б їх назвав центрами іскри, яка може запалити великий конфлікт. Щоб цього не сталося, полягають міжнародні угоди", - сказав політик.
За його словами, раніше сили США і Росії намагалися не стикатися, проте в сучасних умовах це зробити набагато складніше.
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
"Це робиться одним тільки способом: порушення угод компенсується розміщенням збройних сил в той момент, коли Росія розміщує додаткові озброєння і збройні сили в Калінінграді, в Білорусі, біля кордонів України і в Україні - в Криму, який Росія вважає своєю територією, але навіть в відповідно до угод про безпеку ці території потрапляють під обмеження ", - зазначив Боровий.
Тепер Європа і США посилюють свої збройні сили. Це природний процес, але він, безумовно, стимулює РФ порушувати попередні угоди з безпеки в Європі. І коли великі країни знаходяться в одній зоні, ймовірність конфлікту збільшується в рази.
Жириновський про Третю світову
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в 2018 році США і Росія можуть узгодити єдину позицію щодо вирішення конфлікту на Донбасі, а потім представлять її Україні.