Сьогодні вночі, 30 грудня, моторошний теракт стався в одному з нічних клубів Колумбії.

За інформацією ЗМІ, в приміщенні, де знаходилися сотні людей, невідомі підірвали гранату. Десятки гостей опинилися на лікарняних ліжках з пораненнями різного ступеня тяжкості. У вкрай важкому стані знаходяться 11 осіб. Про загиблих поки що нічого не повідомляється.



"Після події було схоплено чоловіка й жінку, яких підозрюють у скоєнні цього злочину. 23-річний молодий чоловік, який кинув гранату, належить до числа вбивць, які перебувають на службі місцевого злочинного угруповання. Він уже скоював раніше різні напади", - пишуть журналісти з посиланням на мера міста Оскар, де сталася трагедія.



Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в мережі показали відео з місця вибуху у центрі Пітера.

Популярні новини зараз

Навіть родичів змусять платити: українцям доведеться повернути державі пільги на оплату комуналки

Навіть інвалідність не зупинить: непридатним українцям автоматично припишуть статус "придатних"

Мобілізації можна не боятися: в Україні знімуть з військового обліку чотири категорії чоловіків

Головне за 7 червня: українцям скасовують виплати, ТЦК відмовляються від "бусифікації", а українцям підняли тарифи

Показати ще