Співробітники російських правоохоронних органів затримали опозиціонера Олексія Навального біля під'їзду його будинку. Зараз політик перебуває в ОВС Данилівському. Про це у своєму Twitter повідомила Кіра Ярмиш.
"За що затримали, не кажуть. Телефон відібрали", — написала вона.
Інших подробиць вона не повідомила.
Сьогодні ж стало відомо, що столичні власті вирішили розглянути заявку прихильників Навального на проведення акції проти пенсійної реформи 9 вересня. Раніше чиновники відмовлялися розглянути заявку через порушення, з якими вона нібито була подана.
Аномальне тепло зміниться мокрим снігом: друга половина березня здивує контрастами
Британець зайшов у супермаркет у Львові і не повірив своїм очам: відео з його реакцією підірвало мережу
По 8000 грн протягом пів року: держава виплачуватиме компенсацію і за що
Тарифи приголомшать українців вже з червня: прогнозується 5,64 грн за світло та 10 грн за газ
9 вересня прихильники Навального планують провести акції протесту проти планів підвищення пенсійного віку та в інших містах Росії.
Раніше писали, що в п'ятницю, 13 липня, в одній з московських клінік помер відомий бізнесмен Петро Офіцерів, який проходив разом з головним оппозционером Олексієм Навальним у справі "Кіровлісу".
Про це повідомляють російські ЗМІ.
Петра Офіцерова 8 липня доставили в лікарню з важкою черепно-мозковою травмою.
Нещодавно також партія Навального отримала свою назву.
На даний момент партія, хоча і має назву, але це політичне співтовариство поки ще не зареєстровано Міністерством юстиції. Про це повідомила на своїй сторінці в Twitter юрист Фонду боротьби з корупцією Любов Соболь.
Нагадаємо, Олег Навальний, засуджений в кінці 2014 року до 3,5 року колонії у справі "Ів Роше", вийшов на свободу. Про це повідомляють росЗМІ. Брат політика відбував покарання у виправній колонії номер 5 в Орлі.
Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Олексій Навальний анонсував нову акцію протесту проти підвищення пенсійного віку в Росії.
Також Знай.uа писав про те, що Навальний знову виведе росіян проти Путіна.