У Кремлі прокоментували заяву спецпредставника Держдепу США з питань України Курта Волкера про можливість поставок Києву американської зброї.
Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков як завжди висловив стурбованість тим, що втручання Вашингтона завадить врегулюванню конфлікту на Донбасі.
"Ми неодноразово казали, що будь-які дії, які провокуватимуть напруженість на лінії розподілу і в цілому стимулюватимуть ситуацію, і без того непросту, нас лише віддалятимуть від моменту врегулювання цього внутрішньоукраїнського питання", - зазначив Пєсков.
Нагадаємо, Волкер недавно вперше відвідав Україну. Після візиту він заявив в інтерв'ю агентству BBC, що "оборонна зброя дозволить Україні захистити себе".
При цьому, він не стверджував безпосередньо, що Вашингтон готовий уже зараз налагодити поставки зброї.
Пенсіонерам доплатять 25% до пенсії: хто має право на підвищення
Нові правила мають скоротити кількість ухилянтів: чоловіки повинні прийти до ТЦК
Що буде із землею та квартирами громадян за новим законом: критики та юристи хапаються за голову
Гороскоп на сьогодні, 16 квітня: кому середа не пробачить необачності
"Це питання для подальшого обговорення і прийняття рішення", - підсумував він.
Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Пєсков прокоментував війська на кордоні з Україною.