Колишній глава Верховної ради Придністров'я Євген Шевчук втік до "ненависної" Молдови вночі на човні.

Раніше ЗМІ повідомили, що Шевчука позбавили депутатської недоторканності. Після такого рішення ватажок прийняв рішення бігти. Вказується, що його підозрюють у розкраданні державних коштів в особливо великих розмірах - фігурує сума 8 мільйонів доларів.

Як стало відомо, Шевчук переплив на човні Дністер і перебрався в Молдову. Користувачів мережі особливо повеселили дії депутата.

"Уявляю, як він гріб: нічний Дністер, тихий плескіт весел, зростаючий місяць", - пишуть користувачі.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в соціальних мережах сміються над забороною на ввезення продуктів в невизнану республіку Придністров'я. Користувачі назвали заборону своєрідним "троллінгом" з боку української влади.

Популярні новини зараз

Українцям блокують картки для соцвиплат: хто у зоні ризику

ПриватБанк звернувся з попередженням до власників карток: кого терміново чекають у відділенні

"Мінімалка" до 20 тисяч грн: українцям хочуть майже вдвічі підняти оклади

Навіть якщо є відстрочка або бронь: у ТЦК дали чоловікам 7 днів

Показати ще