Сенат Сполучених Штатів має намір внести поправки до законопроекту про нові санкції проти Російської Федерації, Ірану і Північної Кореї, що ставить весь законопроект під загрозу зриву.

Про це на своїй сторінці в Facebook написала українська журналістка Мирослава Гонгадзе. Вона розповіла, що глава комітету із закордонних справ Сенату Боб Коркер оголосив, що вони збираються проголосувати за санкційний закон, проте хочуть прибрати з цього списку КНДР.

Це означає, що в тексті документа з'являться зміни і, можливо, доведеться переголосувати за нього в Палаті представників Конгресу, яка припиняє свою роботу вже завтра, 28 липня. У законопроекту є всі шанси зірватися.



Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, чому в Європі негативно поставилися до антиросійських санкцій США.



Популярні новини зараз

Без прописки тепер заборонено? Що загрожує українцям у 2025 році та як не встряти у штрафи

ПриватБанк встановив обмеження в банкоматах: які ліміти діють

Пенсіонерам подвоять доплати: хто отримає більше грошей

Українці, у вас є Приват24? Банк терміново звернувся до клієнтів із заявою, перевіряйте у себе

Показати ще