У Лісабоні помер Надзвичайний і повноважний посол Російської Федерації в Португалії Олег Білоус. Про це повідомляється на сайті російського зовнішньополітичного відомства.
"Пішов з життя яскравий дипломат, професіонал найвищої проби, вніс великий особистий внесок у створення нової європейської архітектури, налагодження партнерських відносин з Францією, Італією, Іспанією, Португалією та іншими країнами Європи", — наголошується в повідомленні.
Дипломат помер на 67-му році життя. На дипломатичній службі він перебував з 1973 року.
Білоус очолював посольство в Португалії з 2013 року. До цього він був директором Першого Європейського департаменту МЗС Росії, з 1998 по 2001 рік він був постійним представником Російської Федерації при ОБСЄ.
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Повідомляється, що це вже 10-й за короткий час російський дипломат, який помер за кордоном. У лютому 2017 року помер посол Росії в ООН Віталій Чуркін.
Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", відома бельгійська співачка Моран померла через кілька днів після свого концерту в Брюсселі, який відбувся на початку травня.
Це був перший виступ артистки за останні два роки. У 2016 році Моран зробила перерву у співочій кар'єрі, оскільки у неї виникли проблеми з голосовими зв'язками. У 2019 році зірка планувала відправилися в турне.
Клодін Люйпертс, відома як Моран, народилася в листопаді 1960 року в бельгійській комуні Ексель. Вона почала кар'єру в 1986 році. З того часу по сьогоднішній день вона випустила більше десятка альбомів. Остання платівка Моран під назвою "Ouvre" вийшла в 2014 році. Співачка також була в журі французького вокального конкурсу Nouvelle Star.
Нагадаємо, у США на 80-му році життя помер відомий радянський співак, родом з Харкова, Вадим Мулерман.
Свою кар'єру Вадим Мулерман розпочав у 1963 році, він співпрацював з оркестрами Утьосова, Кролла і Саульського. Співак став популярним у 1966 році після виконання пісні "Кульгавий король", яка згодом була перейменована радянською цензурою в "Короля-переможця".