Дивна новина облетіла курортну столицю Росії і вийшла далеко за її межі: поки фахівці намагаються науково щось пояснити, користувачі соціальних мереж активно обговорюють: звідки в лісі може взятися дельфін? А мертвий дельфін? Які ж складні, які цікаві питання.

У Сочі жінка йшла через лісопосадку і не припускала, що затримає свій погляд не на грибах, квітах або красивій пташці, а на мертвому ссавці. Вельми спантеличившись, вона повідомила про це у відповідні служби. На місце знахідки приїхали ветеринари. Провівши кілька експертиз, вони так і не змогли визначити, чому тварина загинула. Поки фахівців хвилює питання як дельфін помер, простих обивателів мучить інше: як він опинився на лісопосадці.Одні вважають, що нещасного дельфіна принесли з берега місцеві жителі. Інші вважають, він потрапив в посадку під час переїзду з дельфінарію в інше місце. По дорозі морська тварина нібито померло, а працівники його просто викинули в лісі. Правоохоронці почали розслідування інциденту. До нього підключилися співробітники Чорноморського центру порятунку дельфінів. На даний момент нічого конкретного щодо даної події сказати не можуть, всі розмови поки тримаються на всіляких здогадах і припущеннях.

До слова, мертвий дельфін зумів сполохати росіян, а ось мертва людина не зміг: потопельник, що сплив, не завадив суворому люду купатися. Ну і правда, не псувати ж собі вихідний.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що на столичних пляжах з кожним роком стає все небезпечніше купатися, і якщо раніше головною проблемою було те, що їх не чистять (брудний пісок, гори сміття і битого скла), то тепер на островах відпочинку оселилися ще й інфекції.

Популярні новини зараз

Українці все ж отримають 1000 грн від Зеленського - нардепи проголосували "За"

Катя Осадча одним питанням змусила Анастасію Приходько замовкнути: "Хочете ще діток?"

Українським школярам пояснили, коли почнуться зимові канікули – з класу за новорічний стіл

"Кадетство" - серіал, який всі дивилися після школи: як виглядають актори через 15 років

Показати ще

Так, фахівці провели перевірку на 13 київських пляжах. Чудно, але з цього числа тільки 6 можна назвати відносно безпечними, тобто такими, де можна засмагати і купатися, не ризикуючи загриміти в лікарню незабаром. Решта 7 можуть похвалитися хіба що підвищеним вмістом лактозопозитивної кишкової палички.