Співробітники Роскомнагляду проявили всю кмітливість, інтелект і професіоналізм, на який тільки були здатні. Чесно. Інакше як пояснити, що ветерани розумової праці так увійшли в раж з блокуванням месенджера Telegram, що заблокували роботу десятків найважливіших сайтів, а після закрили самі себе?
Роскомнагляд заблокував ще 2 мільйони IP-адрес. Підсумок: заблокували майже 5 мільйонів адрес. Красені.
Користувачі месенджера Telegram з Білорусі почали скаржитися на труднощі доступу. Багато пов'язали це з недавньім блокуванням його на території Російської Федерації. Білоруси відчули на собі відгомони російського блокування. І їм це не сподобалося. Абоненти мобільних операторів MTC і Velcom почали скаржитися на проблеми з додатком. А клієнти ByFly і зовсім не змогли відкрити месенджер.
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Жертвою путінських розумників також стали користувачі популярного месенджера Viber, а трохи пізніше - і "Однокласників". Останнім часом користувачі з Росії масово скаржаться на збій в роботі соціальної мережі - в спільнотах чомусь зникають публікації, нікого не можна додати в друзі.
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що близько 10-ї години вечора за московським часом VPN-сервіси почали отримувати від "Роскомнагляду" листи з погрозами блокувань. Причиною, через яку "Роскомнагляд" почав робити розсилки таких листів, називають екстремістську діяльність і заклики до масових заворушень. Владислав Здольник, IT-консультант ФБК, який організував один з сервісів обходу блокувань, поділився листом від "Роскомнаглядуа". У листі РКП загрожує блокуванням і посилається на рішення Генеральної прокуратури від 2015 року, винесене по "закону Лугового", який дозволяє блокувати сайти за заклики до екстремізму.