З 1 січня 2018 року американськи трансгендери зможуть знову подавати документи про вступ на службу в збройні сили США.
Як пише DW, адміністрація президента поки не буде оскаржувати у Верховному суді США постанови нижчих інстанцій, які скасували введену раніше заборону Трампа щодо заборони трансгендерів в американській армії.
Як пояснили в Пентагоні, в Білому домі будуть чекати результатів незалежного розслідування. Таким чином, особи, що володіють гендерною ідентичністю, властивої іншій статі, зможуть подати заяви про зарахування до лав американських ЗС вже з 1 січня 2018 року.


Нагадаємо, 25 серпня 2017 Дональд Трамп року скасував постанову попередника Барака Обами про дозвіл проходити службу трансгендерам. Рішення чинного президента заперечили більш ніж в десяти штатах. Доля діючих військовослужбовців-трансгендерів залишена на розсуд Пентагону.
"Телефонні повістки" військовозобов'язаним: як реагувати на усний виклик до ТЦК
Заборони Великодня-2025: як не порушити святість свята 20 квітня
Гороскоп на сьогодні, 20 квітня: неділя викликів і рішучості – кому посміхнеться удача, а кого чекають неприємні сюрпризи
Нові правила передачі показників: в YASNO заявили про зміни
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що держдепартамент США запропонував провести остаточний масштабний обмін полоненими за формулою "всіх на всіх" на Донбасі.