Про рішення покинути адміністрацію нещодавно заявив головний економічний радник президента США Гері Кон.

Помічник Дональда Трампа аргументував таку ініціативу розбіжностями із господарем Білого дому – він приймав так звані "непопулярні" серед населення рішення. Зокрема, про підвищення мита на імпорт сталі та алюмінію так і не зняли з порядку денного, хоча фінансисти попереджали про загрозу цього кроку.

Поки що близьке до чинної влади США оточення називає відставку Кона дивним і нелогічним рішенням – мовляв, для цього не було б підстав, якби він погодився із пропозиціями президента. Та радник твердо стоїть на своєму

"Гері був моїм провідним економічним радником і зробив чудову роботу, щоб скерувати наш порядок денний, допомагаючи забезпечити історичні скорочення податків і реформи та знову запустити нашу економіку", — так відреагував Трамп на звільнення помічника.

Популярні новини зараз

Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно

"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації

Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція

Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень

Показати ще

Кон остаточно завершить всі кінцеві процедури в адміністрації вже в найближчі кілька тижнів.

Цікаво, що ще 6 березня у Twitter, що в Білому домі немає "хаосу":

"Неправильно! Люди завжди приходитимуть і йтимуть, а я хочу сильного діалогу перед тим, як ухвалити остаточне рішення. У мене все ще є кілька людей, яких я хочу замінити (завжди прагну досконалості). Хаосу немає, тільки велика енергія!".

Дивіться: економічний радник Трампа пішов через суперечки

Як повідомляв портал "Знай.ua", Сполучені Штати ввели санкції проти представників польської влади, які діятимуть до тих пір, поки скандал через закон про Інститут національної пам'яті не вирішиться. Це означає, що президент Польщі Анджей Дуда і глава уряду Матеуш Моравецький найближчим часом не мають праа відвідувати Білий дім, тут вони стали персонами нон-грата. Це загрожує не тільки вищевказаною забороною, а й блокуванням фінансування спільних військових проектів. Найгострішою під час цієї зустрічі була риторика Веса Мітчелла - помічника держсекретаря США у справах Європи і Євразії. Його позиція полягає в тому, що закон про ІНП неприйнятний для США, оскільки спрямований проти свободи слова.