Глава Білого дому Дональд Трамп повідомив, що виводить США з Паризької кліматичної угоди.

Про це він заявив під час виступу в Рожевому саду в офіційній резиденції у Вашингтоні, передає ВВС.

Своє рішення він пояснив турботою про Америку та її громадян та додав, що країна почне переговори стосовно більш чесної угоди.

"Як той, хто піклується про навколишнє середовище, я не можу з чистою совістю підтримувати хартію, що шкодить Сполученим Штатам", – наголосив глава Білого дому.

За його словами, у ході виконання умов документу США могли втратити 2,7 млн ​​робочих місць до 2025 року. Республіканець переконаний, що хартія – це не що інше як спроба великого перерозподілу багатств його держави на користь інших країн.

Популярні новини зараз

Пенсіонерам доплатять 1000 гривень: як оформити гроші

Оцифрування трудових книжок веде до втрати стажу: Пенсійний фонд не враховує роки праці

ТЦК почали оголошувати у розшук заброньованих чоловіків: кому це загрожує

Залишиться лише одна виплата: в Україні хочуть прибрати більшість соцдопомог

Показати ще

"Реальність така, що вихід відповідає економічним інтересам Америки і не матиме великого значення для навколишнього середовища", – запевнив Трамп.

Він додав, що США й надалі піклуватимуться про навколишнє середовище, але він не збирається залишати підприємства країни без роботи.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Ілон Маск заявив, що піде з поста радника Трампа, якщо той вирішить покинути Паризьку угоду.