Як повідомляє Reuters, влада Китаю має намір ввести мита на товари з США на загальну суму $60 млрд.
Відзначається, тарифи торкнуться 5,2 тис. американських товарів.


Час введення мит буде залежати від дій Сполучених Штатів, уточнили в міністерстві торгівлі КНР.
Крім того, стало відомо, що США мають намір ввести 25-відсотковий тариф на імпортні китайські товари на суму $ 200 млрд. При цьому спочатку планувалося введення тарифів на рівні 10%.
Пенсіонерам виплатять солідні гроші: кому прийде понад 10 тисяч на місяць
Долар може стрибнути вище 55 гривень: НБУ різко погіршив прогнози
Мобілізація по-новому: повістки, ВЛК, відстрочки – дуже важливі зміни у травні
В Україні можуть ввести спеціальні надбавки до тарифу на світло: електроенергія стане ще дорожчою
Передбачається, що мита введуть щодо китайських харчових продуктів, хімікатів, сталі та алюмінію, а також споживчих товарів: від кормів для собак, меблів і килимів до автомобільних шин, велосипедів, бейсбольних рукавичок і косметичних засобів.
До слова, на кінець тижня іноземна валюта по відношенню до гривні знову злетіла в ціні. Нацбанк понизив офіційний курс гривні.
Про це йдеться на сайті регулятора.
У п’ятницю, 3 серпня, Національний банк України встановив наступний курс валют.
Додамо, що Національний банк України (НБУ) на аукціоні з продажу валюти у четвер задовольнив 35 заявок на суму $ 100 млн. На аукціоні обсягом до $ 100 млн було подано 44 заявки на загальну суму $124,2 млн за курсом від 26,95 грн/$1 до 27, 0101 грн/$1.
Нагадаємо, президент Сполучених Штатів Дональд Трамп назвав представників ЗМІ ворогами народу і зазначив, хто саме підпадає під це визначення. За словами американського лідера, це більшість друкованих та онлайн-ресурсів, які люблять поширювати неправдиві новини.
Як повідомляв Знай.ua, величезний привіт у вигляді чергового санкційного пакету Російській Федерації піднесли в американському Сенаті: демократи спільно з республіканцями внесли законопроект "Захист американської безпеки від Кремлівської агресії".
Також Знай.ua писав про те, що внутрішні конфлікти у великих східних країнах здатні призвести до громадянських війн.