Шкільний охоронець в місті Серафимович Волгоградської області РФ вирішив урізноманітнити своє сексуальне життя, вступивши в зв'язок з 13-річною ученицею. Про це повідомляють РосЗМІ.

Збоченець, який працює у школі №1, почав відправляти дівчинці свої оголені знімки через соціальну мережу. На фото він знімав крупним планом свій статевий орган. За це інтернет-педофіл отримував у відповідь подібні зображення від школярки.

Для задоволення своїх потреб чоловік користувався планшетом дочки, яка була ровесницею дівчинки. Після чергового інтимного листування з підлітком факт педофілії виліз назовні.

"Він забув вийти зі свого профілю і віддав планшет доньці. Вона побачила тата "у всій красі" і розповіла про це мамі", - розповіло джерело.

Жінка прийшла в жах від побаченого. Вона навіть не підозрювала про те, що її чоловік може бути таким збоченцем. Зробила скріншоти листування і передала інформацію правоохоронцям.

Популярні новини зараз

Гороскоп на сьогодні, 6 червня: кому п'ятниця принесе скандали, а кому розслаблення

Кінець епохи "бусифікації"? Для ТЦК готують важливі нововведення

Пенсіонерам, сім'ям з дітьми та людям з інвалідністю виплатять по 10 800 гривень: як отримати

Не чекайте – гроші не дадуть: у червні частина українців залишиться без соціальних виплат

Показати ще

У поліції району інформацію підтвердили. Однак відмовилася розкривати подробиці справи.

Скріншот листування

Інтимні фото

Нагадаємо, у Новій Каховці Херсонської області на одному з підприємств сталася стрілянина. Група невідомих людей відкрила вогонь по працівниках, є поранені.

Крім того, міністр МВС Арсен Аваков повідомив, що не має ніякого відношення до формування під назвою Національні дружини — це не його "помічники", а "громадський рух".

Дивіться сюжет про насильство

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", діти вважають ескорт-послуги гламурним заняттям.