Сьогодні, 21 серпня, американське посольство у Росії повідомило про тимчасове припинення видачі неімміграційних віз громадянам РФ.
Користувачі соцмереж відреагували на рішення Вашингтону, саркастично зазначивши, що "Путін знов усіх обіграв". У коментарях до новин також з іронією пишуть, що "це обов'язково піде на користь Росії".
"Тепер у Росії з Америкою безвіз", - один з коментарів.
Важлива зміна від "Нафтогазу": як тепер оплачувати газ
ТЦК більше не вирішують: Кабмін тихо переписав правила мобілізації, що тепер зміниться для українців
Пенсіонерам доплатять 1000 гривень: як оформити гроші
ПриватБанк списуватиме гроші з карток: заберуть сотні й навіть тисячі гривень
Зазначимо, що росіянам почнуть видавати неімміграційні американські візи з 1 вересня, однак отримати їх можна буде виключно у Москві.
Як повідомляв портал "Знай.ua", в американському посольстві повідомили, що причиною такого рішення є вжиті заходи Москви щодо обмеження чисельності співробітників дипломатичної місії США.