22 грудня в інтернеті з'явилася новина про вбивство російського політика Олексія Навального.
Про це спочатку написали на фейковий сторінці "Meduza" Вконтакте. Після інформацію перепостили такі паблік, як VK Music, VK Mobile і VK Messenger, забезпечивши її підписом "Демократія".
На питання користувачів в Twitter сам Навальний відповів: "Нє, на зразок живої. Сиджу вдома і їм пельмені на вечерю". Слова Навального відразу ж розійшлися в мережі.
Без прописки тепер заборонено? Що загрожує українцям у 2025 році та як не встряти у штрафи
Європа зачиняє двері українським біженцям: які країни позбавляють допомоги
Можуть і не впустити в Європу: українцям встановили ще одну перешкоду на кордонах
Українців попередили про масові перевірки: додому нагрянуть соцслужби
"Тепер всі стіни спишуть фразою" Навальний живий ". Також з'явилися і нові афоризми - один з коментатором написав" я їм пельмені, отже, я існую".
Навальний про найближчі плани
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що 22 грудня, відразу кілька спільнот в соціальних мережах, несподівано повідомили про вбивство Олексія Навального в Москві. При цьому вони зробили репост записи з паблік "Медузи".
"Олексій Навальний убитий сьогодні в 21.33 в під'їзді свого будинку", - говорить запис. "Демократія", - підписують пост в самих групах.