У п'ятницю у Вестмінстерському абатстві відбулася церемонія поховання праху Стівена Хокінга, після чого запис голосу знаменитого фізика-теоретика буде відправлено у космос.

Цю інформацію повідомила газета Cambridge News з посиланням на сім'ю вченого.

Праху Хокінга знайшли гідну компанію - він буде похований між могил двох інших знаменитих вчених – Ісаака Ньютона та Чарльза Дарвіна.

Відправлені в космос слова Хокінга будуть супроводжуватися музикою, яка була спеціально написана композитором Вангелісом. Трансляцію композиції в космос планують здійснити з допомогою передавача Європейського космічного агентства в Іспанії.

"Сигнал буде переданий в бік найближчої чорної діри 1A 0620-00", — повідомила дочка фізика Люсі.

Популярні новини зараз

Гороскоп на тиждень 25 листопада – 1 грудня для всіх знаків Зодіаку: Львів обдурять, Овни витратить сили, а Водолії мають слухати себе

Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада

Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень

Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо

Показати ще

Як відомо, Стівен Хокінг пішов з життя у віці 76 років. Протягом десятиліть він залишався найбільш відомим сучасним фізиком і популяризатором науки, при цьому борючись з невиліковним захворюванням — бічним аміотрофічним склерозом.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", на церемонію поховання праху фізика Стівена Хокінга, який помер 14 березня на 77-му році життя, запросили мандрівників у часі - на сайті, де розігрують квитки на захід, можуть зареєструватися люди, народжені в період з 1918 до 2038 року.

Як пояснив представник Фонду Стівена Хокінга, що ніхто ще не довів, що подорож у часі неможливо, а тому і було вирішено зробити такий незвичайний хід, передає Sky News.

Також портал повідомляв про те, що задовго до своєї смерті геніальний фізик Стівен Хокінг оголосив новий проект вартістю 100 мільйонів доларів, щоб знайти інопланетне життя в космосі.

Нещодавно проект Breakthrough Listen оголосив про запуск нового супутника, який надасть науковцям розширений огляд зірок у Чумацькому Шляху. Фахівцям вдалося поліпшити техніку завдяки "багатопроменевому" австралійському радіотелескопа Parkes. Згідно з новою заявою авторів проекту, новий телескоп буде сканувати значно більше площі космічного простору, ніж раніше.