Facebook витратила близько 9 мільйонів доларів на забезпечення особистої безпеки та поїздки Марка Цукерберга в минулому році.

Про це повідомляє "РБК-Україна".

Даний показник виріс більш ніж на 50%, з 5,8 млн. доларів в 2016 році.

З 2015 року витрати на безпеку і поїздки Цукерберга склали близько 20 млн. доларів.

У Facebook пояснили, що така турбота безпосередньо обумовлена ​​"погрозами його особистої безпеки, що виникають з його посадових повноважень в якості засновника, голови ради директорів і головного виконавчого директора".

"Ми вимагаємо зберігати ці заходи безпеки в ім'я блага самої компанії, через важливість Цукерберга для Facebook", - повідомили в офісі Facebook.

Популярні новини зараз

Державну допомогу скасують з 1 жовтня: кого залишать без грошей

Повістки Укрпоштою: які непорозуміння можуть виникнути з ТЦК

Можливі серйозні зміни у тарифах на електроенергію: відома дата

Бронювання не захистить: кого можуть мобілізувати прямо з ТЦК

Показати ще

Варто відзначити, що раніше засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг під час дачі свідчень у справі про витік даних мільйонів користувачів розповів, що його персональні дані також були злиті Cambridge Analytica.

Він також спростував припущення конгресменів про те, що соцмережа не може забезпечити необхідний захист інформації користувачів після скандалу з конфіденційністю. Про це повідомляє Reuters.

"Кожен раз, коли хтось хоче поділитися чимось на Facebook контроль є", – заявив Цукерберг.

Крім того, Конгресвумен запитала засновника соцмережі, як він може стверджувати, що всі дані користувачів знаходяться у їх власності, якщо рекламодавець так чи інакше її використовують для створення таргетованої реклами.

"Як тільки інформація потрапляє в руки рекламників або комп'ютерних алгоритмів, вона вже нам не належить. Хіба це не так? Як ми можемо її контролювати?", – запитала вона Цукерберга.

Він у свою чергу підкреслив, що соцмережа не продає дані користувачів. Крім того, він вважає, що регулювання сфери інтернет-реклами сильно нашкодить успішному таргетингу, а також знизить доходи компаній, які на цьому заробляють.

Також, Цукерберг заявив, що соцмережа не шпигує за користувачами через мікрофон.

"Ми не збираємо інформацію через мікрофон. У нас немає контрактів з іншими компаніями, які збирали б цю інформацію", — заявив він.

Варто відзначити, що напередодні під час дачі показань Цукерберг заявив, що витік даних є його виною.

Крім того наразі вже відомо, що після слухань в обох палатах американського Конгресу, співзасновника й керівника компанії Facebook Inc. Марка Цукерберга хочуть заслухати також у Європарламенті з приводу збереження конфіденційних даних.

Про що говорив Марк Цукерберг в Сенаті: ТОП-15 відповідей власника FacebookНагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Марк Цукерберг зробив заяву про майбутнє соцмереж.