Іран постачав компоненти важкого озброєння в Росію, незважаючи на заборону Ради безпеки ООН.

Як пишуть журналісти видання Welt am Sonntag, посилаючись на джерела в західних спецслужбах, іранську зброю потрапило в Росію через Сирію. Уточнюється, що два іранських літаки приземлилися на авіабазі Хмеймім в Сирії. Саме там дислокується російська авіація.

Після цього, компоненти зброї перевезли в порт Тартус на Середземному морі, далі російський корабель Спарта III привіз їх до Новоросійська.

Такими діями Росія і Іран порушили резолюцію ООН № 2231, яку Рада Безпеки прийняла в 2015 році. Журналісти бачать в цьому новий контрабандний маршрут зброї, який, до того ж, може зблизити Іран і Росію.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що іранський дрон наблизився до американського винищувача на відстань меншу за 31 метр.

Популярні новини зараз

Гороскоп на сьогодні 16 січня: увага Близнюків, поступки Левів і розчарування Стрільців

Під загрозою три області: нова тактика рф в атаках на енергетику

Пенсії можуть зрости утричі: у Раді хочуть поетапно збільшувати мінімальні виплати

Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду

Показати ще