У Вашингтоні, попри нещодавнє поповнення санкційних списків проти РФ, все таки розглядають умови дипломатичних стосунків. Втім, для цього Кремль повинен виконати низку умов США.
Ультиматум США
Про це під час робочої зустрічі із російським послом Анатолієм Антоновим заявив радник американського президента з національної безпеки Джон Болтон.
"На своїй першій зустрічі в нинішній якості вони обговорили стан відносин між Сполученими Штатами і Росією. Посол Болтон повторив, що поліпшення відносин - в інтересах і США, і Росії", - значиться в повідомленні Білого дому.
Радник Трампа впевнений: якщо Росія все ж хоче виправити ситуацію, у першу чергу слід нарешті розібратися із проблемою втручання в американські вибори 2016 року, застосуванням хімічної зброї у Великобританії, а також ситуацією в Україні і Сирії.
Пенсіонерів змусять повернути частину виплат державі
Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію
Пенсія зросте майже на 1000 грн: хто може сподіватися на підвищення
Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків
У відповідь на це російське посольство заявило про намір запровадити "дзеркальні санкції", приміром, закриття авіаційного сполучення зі США.
Наслідки санкцій
Слід відзначити, що російська економіка суттєво постраждала від удару санкцій, оголошених Мінфіном США проти 27 російських бізнесменів, високопосадовців, а також низки компаній. Через це на російських біржах стався нечуваний обвал – втрати учасників ринку та інвесторів за один торговий день становили біля $16 млрд.
Економічний удар по РФ
Найбільше – $2,25 млрд – втратив власник "Норильського нікелю" Володимир Потанін. Президент Лукойла Вагіт Алікперов втратив $1,37 млрд, власник Renova Group Віктор Вексельберг – $1,28 млрд. Втрати власника РУСАЛу Олега Дерипаски оцінюють в 905 млн доларів. Але саме його покарали найбільш показово, наклавши арешт на активи та майно.
Дивіться: вплив антиросійських санкцій на ведення бізнесу