У США випробували нову гравітаційну ядерну бомбу B61-12 п'ятого покоління. Вона в три рази потужніша бомб-попередниць, заявив заступник голови штабу зі стратегічного стримування і інтеграції ядерних озброєнь генерал Джек Вайнштейн, передає Military.com.

За словами Вайнштейна, до справжнього моменту проведено 26 інженерних, дослідно-конструкторських і керованих льотних випробувань. При цьому програма модифікації цієї бомби ведеться вже протягом семи років.

Бомба унікальна своїм хвостовим оперенням, що дозволяє управляти його падінням і підвищувати точність ураження цілі.

Популярні новини зараз

Гороскоп на тиждень 25 листопада – 1 грудня для всіх знаків Зодіаку: Львів обдурять, Овни витратить сили, а Водолії мають слухати себе

Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"

Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році

Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

Показати ще

У той же час генерал не уточнив, на яких літаках використовувалися бомби під час випробування, однак видання повідомляє, що ядерні бомби цього типу повинні бути сумісні з платформами багатофункціональних винищувачів-бомбардувальників F-35 Lightning II п'ятого покоління. За даними порталу, перша партія цих бомб надійде на озброєння до 2020 року.

Як раныше пердавав портал "Знай.ua", російський винищувач Су-27 має всі шанси отримати звання найкращого бойового літака з радянських літальних апаратів, які до сих пір "лякають НАТО".

Відповідний матеріал опублікував журналіст Роберт Ферлі на сторінках американського видання National Interest. Він також нагадав про плеяду інших літаків заключного періоду холодної війни: Міг-15, Міг-21, Міг-25 і МіГ-29.

Нагадаємо, спецпредставник президента РФ з питань міжнародного співробітництва у сфері інформаційної безпеки, посол з особливих доручень Андрій Крутских сказав, що Росія не має наміру давати жодних гарантій, що Росія не буде втручатися у вибори в США. Про це він сказав в інтерв'ю Комерсанту.

Представник Путіна заявив, що Росія готова домовлятися тільки про взаємні гарантії або про універсальні правила поведінки. На початку квітня в США винесли перший вирок у справі про втручання Росії у президентські вибори в 2016 році - нідерландської юриста Алекса ван дер Цваана суд у Вашингтоні засудив на 30 днів в'язниці і штрафу в $20 тисяч засудили за неправдиві свідчення.