Напередодні, вперше за останні 99 років, відбулося повне сонячне затемнення. Дивовижне явище пощастило спостерігати американцям. І США на цьому одночасно втратили і заробили купу грошей.

Справа в тому, що затемнення відбувалося у робочий час. Більшість американців кидали все, чим займалися, натягнули спеціальні окуляри і 20 хвилин не зводили очей з неба. Тож місцеві компанії зазнали збитку в розмірі 694 мільйони доларів, йдеться у звіті Challenger, Gray & Christmas.

Втім, втрати економіки вдалося трохи компенсувати за рахунок тисяч людей, які приїхали у Штати лише для того, щоб спостерігати затемнення.

За оцінками експертів, місто Нешвілл у штаті Теннессі прийняло від 50 до 70 тисяч туристів, які витратили 15-20 мільйонів доларів. Штат Південна Кароліна заробив близько 43 мільйонів, а на схід штату Айдахо, де затемнення було видно найкраще, приїхали більше 500 тисяч людей, тож, прибутки важко й порахувати.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв, для кого небезпечне сонячне затемнення.

Популярні новини зараз

ТЦК не має права: омбудсменка назвала головні порушення, які вчиняють ледь не щодня

Засипе снігом до 15 см: синоптики розповіли, якою буде погода в Україні на Новий рік

Тарифи на водопостачання затвердили остаточно: які суми в платіжках побачать українці

Мобілізувати всіх без винятків: у кого хочуть забрати відстрочки

Показати ще