Відома російська журналістка і телеведуча, а також кандидат у президенти Ксенія Собчак опублікувала передвиборну програму.
Програма "123 важких кроку" з'явилася на офіційному сайті.
Передвиборна програма кандидата "проти всіх" також складається з чотирьох розділів: "Внутрішня політика", "Розвиток економіки", "Соціальна політика" і "Зовнішня політика". В останньому розділі політик згадує про Україну.
"Ми повинні припинити гібридну війну, яку зараз веде наша країна на сході України. Ми наполягаємо на негайному поверненні на батьківщину російських військовослужбовців, в будь-якому статусі присутніх зараз на території України і Сирії. Необхідно негайно оприлюднити списки всіх загиблих на неоголошених війнах", - йдеться в програмі.
Соцвиплати перетворяться на борг: кого змусять повернути гроші
ПФУ спише частину коштів: у пенсіонерів заберуть 30% виплати
Деяким українцям уріжуть пенсії з 1 січня: кому зменшать виплати
Не тільки індексація: пенсіонерам готують нове підвищення виплат
Відносно Криму Собчак пропонує провести на окупованому півострові ще один референдум.
Собчак запитала у Путіна про Навального
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що російська телеведуча Ксенія Собчак між підготовкою до президентських перегонах вирішила ще й спробувати себе в ролі артистки.