У сучасному ритмі життя, в вічному поспіху люди не замислюються, що цей день буде для кого то останнім.
Про це зазначають ЗМІ.
Варто відзначити, що у сучасному світі нещасні випадки стаються з шокуючою регулярністю і ніхто з нас не застрахований від такого розвитку подій.
Іноді буває таке, що люди знімають відео, не знаючи, що записують останні кадри свого життя.
Люди, які знали власну смерть на відео.
Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше
Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Попередньою причиною смерті лікарі називають серцевий напад. Напередодні в районі 1 години ночі Мавроді госпіталізували з автобусної зупинки на вулиці Полікарпова. Випадковий перехожий викликав йому "швидку допомогу" - чоловік скаржився на слабкість та біль у грудях.
Мавроді доставили в 67-у міськлікарню. Врятувати його не вдалося - сьогодні вранці, 26 беезня, він помер.
Мавроді прославився організацією найбільшої фінансової піраміди. На хвилі моди радянського підприємництва Сергій Мавроді в 1989 році відкрив кооператив "МММ", в який входили десятки комерційних структур. Засновниками компанії стали Сергій Мавроді, брат В'ячеслав і дружина брата - Ольга Мельникова. У назву кооперативу увійшли перші літери прізвищ засновників. Найбільш прибутковою і найвідомішою з фірм стало акціонерне товариство "МММ", яке виявилося найбільшою російською фінансовою пірамідою в історії. З часом ця афера затягла в свої тенета 15 мільйонів людей, на ринок у 90-х почали надходити цінні папери, які по суті не повинні були приносити прибутку. Але забезпечували Мавроді мільйони.
Незабаром Сергія заарештували за підозрою в несплаті податків, але через два місяці відпустили на свободу. Він спробував балотуватися в Держдуму РФ, хотів недоторканості. Вигравши вибори, бізнесмен жодного разу не з'явилося на засіданні, але в той же час не користувався фінансовими перевагами і пільгами парламентарія. Навіть не отримував депутатську зарплату, не користувався службовою машиною, квартирою і дачею.
У 1996 році одноголосним рішенням інших депутатів позбувся мандата, після чого слідство проти підприємця відновилося.
Минуло кілька місяців і "МММ" було визнано банкрутом, а президент потрапив до державного і навіть міжнародного розшуку. Переховувався від правосуддя вісім років.
Після арешту кримінальна справа на нього зайняла 610 томів, а збиток, нанесений вкладникам, оцінювався в $ 110 млн. Відсидівши покладений термін, Мавроді створив нову піраміду "МММ-2011", а потім "МММ-2012", які швидко збанкрутували.