У Вірменії продовжують наростати хвилювання серед народу. В черговий раз відбуваються сутички опозиції і сил правопорядку. Протести поширилися за межі столиці, а в Єревані відбулися масові затримання.

Чергові сутички сталися в Єревані в неділю, 22 квітня. Протестувальники почали свій черговий марш після невдалих переговорів лідера протесту Нікола Пашиняна і прем'єр-міністра Сержа Саргсяна. Сили опозиції вирушили маршем у напрямку центру міста.

Лідер протесту Нікола Пашинян був затриманий одним з перших при спробі прорвати кордон поліції. Він встиг висловити свою підтримку однодумців і закликав їх не зупинятися і продовжувати акції протесту "з подвоєною силою". Пашинян наполягав і підкреслював у своєму зверненні, що поліція не має права розганяти мирні демонстрації.

Після затримання лідера, опозиційні сили вирішили продовжити рух за іншим маршрутом, але незабаром знову наткнулися на поліцейське оточення. За підсумком маршу правоохоронними органами було затримано більше 200 осіб. Крім того, на громадян застосовувалися спецзасоби, внаслідок чого є потерпілі.

Популярні новини зараз

Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте

Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень

Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу

Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти

Показати ще

У ці дні протести прокотилися не тільки по Єревану. Вже з 13 квітня марші і демонстрації проходять у всіх великих містах. Очевидно, що у Вірменії назріває революція.

Неофіційні дані свідчать, що в акціях опозиції беруть участь десятки тисяч людей. Противники чинного прем'єр-міністра Саргсяна блокують держустанови, перекривають дороги і навіть влаштовують "лежачі страйку".

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа" екс-президент і новий прем'єр-міністр Вірменії Серж Саргсян заявив, що може взяти на себе інші завдання" тільки після того, як забезпечить безпечний розвиток країни і досягне "гідного врегулювання" проблеми Карабаху.

Саргсян запевнив, що демократія у Вірменії "ніколи не буде відсталою". Він підкреслив, що його перебування на посаді прем'єра обумовлено "складної геополітикою в цьому регіоні" і керівництву країни потрібно "забезпечити безпечний розвиток країни і продовжувати зусилля щодо досягнення гідного врегулювання арцахськои (Карабахської проблеми".