Кім Чен Ин став першим північнокорейським лідером, який ступив на південну сторону за останні 65 років: саме тоді Корейський півострів роз'єднався.



Глава Південної Кореї Мун Чже Ін і лідер КНДР Кім Чен Ин почали офіційні переговори на південнокорейській стороні прикордонного села Пханмунджом.



Про це йдеться в повідомленні прес-служби третього в історії міжкорейського саміту.

Популярні новини зараз

"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації

Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня

Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня

Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти

Показати ще



Згідно з інформацією, політики привітали один одного і обмінялися рукостисканнями.




Шалений Кім заявив, що північнокорейська делегація приїхала на переговори з "відчуттям початку нової історії на шляху до миру і процвітання".



Південнокорейський президент, в свою чергу, сподівається, що їм вдасться домовитися про все без проблем.




Протягом дня глави двох Корей обговорять питання поліпшення стосунків Півночі і Півдня, світу і перспектив возз'єднання.



За підсумками саміту очікується підписання спільного документа.



Кім Чен Ин став першим північнокорейським главою, який приїхав до Південної Кореї з того самого з моменту, коли Корейський півострів 65 років тому роз'єднався.



Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що Кім Чен Ин і глава Китаю Сі Цзіньпін зовсім скоро повинні зустрітися. Це теж буде перший офіційний візит китайського лідера в Північну Корею з моменту його приходу до влади в якості глави Комуністичної партії Китаю в листопаді 2012 року. Нагадаємо, як повідомлялося раніше, Трамп під час зустрічі з губернаторами і членами Конгресу в Білому домі у Вашингтоні, США, 12 квітня, подякував Китай за допомогу з Північною Кореєю (КНДР) і сказав, що між ним і лідером КНДР Кім Чен Ином вже зараз призначаються зустрічі.

Ми також писали про те, що Північна Корея офіційно готова відмовитися від ядерної зброї, але за умови, що Сполучені Штати пообіцяють дотримуватися певної політики.