Скандально відомій білоруської ескорт-моделі Насті Рибці та її секс-тренеру Алексу Леслі пред'явили нові звинувачення до вже наявної "пачки". Так, "полювальниці за мільйонерами" можуть додати ще кілька років до цілком ймовірного тюремного терміну за розповсюдження непристойного відеоконтенту у всесвітній павутині.

Про це з посиланням на адвоката обвинувачених Саттхапхона Сійоха повідомляють російські ЗМІ."Поки мені вдалося з'ясувати тільки, що в справах за новими звинуваченнями фігурують відео- та фотоматеріали, на основі яких і подано нові заяви, і що ці матеріали були розміщені в мережі Інтернет. Це, сама по собі, вже дія, яка підпадає під закон про комп'ютерні злочини Таїланду, під статтю про виробництво і поширення порнографічних матеріалів або образливих матеріалів непристойного змісту", - розповів юрист.


Популярні новини зараз

Експерт заявив, коли ЗСУ піде у контрнаступ: "Незабаром буде..."

Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів

Доведеться давитися цикорієм? Українські супермаркети підняли ціни на каву, стосується кожної марки

Українцям можуть анулювати вже видані повістки: у яких випадках це можливо

Показати ще

Подібні злочини караються терміном до п'яти років у разі виробництва порнографії і до трьох років у разі виробництва непристойних відео. Настя Рибка і ще дев'ять чоловік були затримані поліцією Таїланду за проведення секс-тренінгів в лютому. До теперішнього часу суд засудив трьох з них до умовних термінів, штрафів та депортації. 4 квітня Рибці і Леслі було пред'явлено нове звинувачення - у згвалтуванні. За цей злочин їм може загрожувати від 4 до 20 років ув'язнення.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що суд над Настею Рибкою, Алексом Леслі і ще сімома фігурантами призначено на 17 квітня, але їх адвокат попросив перенести слухання на більш ранню дату: обвинувачені хочуть визнати провину. Троє інших фігурантів вже зізналися і отримали умовні терміни і невеликі штрафи. Правозахисник стверджує, що засідання у справі Рибки і Леслі може відбутися 11 квітня. Якщо буде заведено кримінальну справу про згвалтування та організації проституції, то швидкої депортації не відбудеться навіть випадку, коли суд винесе м'який вирок у справі про нелегальний бізнес.