У середу, 9 травня, в Чехії розгорівся серйозний конфлікт з представниками "русского міра", які не вигадали нічого кращого, крім того, щоб приїхати в Прагу і відзначити День Перемоги - свято, яке давно вважається радянським і не актуальним.
Протистояння в центрі міста розгорілося між учасниками антикомуністичного мітингу і гражданами "великої і могутньої", передає портал Рoliteka.
Місцеві жителі виступили проти колони російських авто, на яких були закріплені прапори РФ. Чехи зірвали з машин росіян прапори, вигукуючи "російські свині" і "Чехія не Росія".
"Навіщо ви їздите в Європу? Вам мало Грузії, Абхазії", - запитував у росіян місцевий житель.
Пенсія зросте майже на 1000 грн: хто може сподіватися на підвищення
Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа
Підлітки понівечили жінку і скинули її зі скелі: найстаршого злочинця стратили за допомогою тортур
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Конфлікт розгорівся на Вацлавській площі, де антикомуністи зібралися, щоб висловити протест проти глави уряду Андрія Бабіша, який має намір сформувати Кабінет міністрів за участю представників Комуністичної партії Чехії і Моравії.
У якийсь момент через площу почала слідувати автоколона росіян, які святкували радянський День Перемоги. Їхні автомобілі були прикрашені російськими, радянськими прапорами і георгіївськими стрічками.
Дивіться відео з місця подій
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що в Києві під час акції "Безсмертний полк" правоохоронці затримали матір загиблої екс-регіоналки Ірини Бережної. Жінка зовсім не приховує своїх проросійських поглядів, і навіть почепила собі на одяг заборонену георгіївську стрічку, яку використовують, зокрема, підрозділи російсько-терористичних військ на Донбасі.
В соціальних мережах почався фурор після того, як скандально відомий український телеканал "Інтер" опублікував фрагмент концерту, який транслюватимуть 9 травня на честь Дня Перемоги. Відеоролик був би найзвичайнішим, якби ведучі не завели цікаву розмову про те, що українські вулиці називають "іменами фашистських загарбників" (після прийняття закону про декомунізацію, - ред.)