У Красноярському краї розбився легкомоторний літак А-22, пілот загинув.
Про це повідомили російські ЗМІ, посилаючись на інформацію прес-служби Західно-Сибірського слідчого управління на транспорті СК Росії.
Трагедія сталася 22 серпня в районі посадкового майданчика "Вознесенка" Березівського району Красноярського краю. За наявною інформацією, літак зруйнувався і згорів, пілот, який перебував на борту, загинув.
Російські видання також повідомляють, що літак зазнав аварії в 2,5 км на північний захід від Вознесенка. Після падіння виникла пожежа.
В мережі з'явилось відео, на якому зафільмовано момент падіння літака.
Поспішати в обмінники не варто: що буде з курсом долара та євро
У лютому субсидій не чекайте: що відбувається
Дистанційка і скорочений день: як працюватимуть школи і дитсадки при блекауті
Індексація пенсії у 2026 році: у кого зростуть виплати аж на 14%
Як повідомили в екстрених службах, загорання ліквідовано. При цьому на землі руйнувань немає.
В мережі також з'явилися кадри з місця аварії легкомоторного літака "Аеропракт А-22" в Березівському районі Красноярського краю.
Зазначається, що причиною аварії легкомоторного літака в Красноярському краї могли стати відмова техніки і помилка пілотування.
За фактом події регіональне СУ СКР і Красноярська транспортна прокуратура проводять перевірку.
Слідчі з'ясують, чи дотримувалася техніка безпеки польотів. Співробітники прокуратури вирушили на місце аварії.
Нагадаємо, літак Gulfstream, на бору якого були музиканти Пост Мелоун і Ендрю Ват, здійснив аварійну посадку.
Як повідомляв портал "Знай.ua", 22 серпня в Росії під час польоту загорівся пасажирський літак.
Також "Знай.ua" писав, що в лайнер "Боїнг-737" з російськими туристами на борту вразила блискавка.