Нещодавня заява російського Міністерства оборони, про те, що США нібито "нарощують кількість носіїв крилатих ракет на Близькому Сході", викликала блискавичну реакцію у Пентагоні.

За даними CNN, представник структури Ерік Пейхон зазначив, що інформація, розповсюджена Кремлем, не більше, ніж звична пропаганда і вірити їй не варто:

"Це неправда. Однак, це не означає, що ми не готові виконати наказ президента до дії", - заявив Пэйхон, натякнувши на готовність Америки завдати удару по Сирії у випадку провокаційних дій з боку РФ, як на тому раніше наголошував президент США Дональд Трамп.

Пейхон додав: американські військові вже напоготові через те, що найближчим часом може статися атака сирійських бійців на мирних мешканців, яка стане серйозним випробуванням для інфраструктури. У першу чергу мова йде про провінцію Ідліб. Саме там, за даними Пентагону, Росія має намір застосувати хімічну зброю.

Популярні новини зараз

Пенсіонерів змусять повернути частину виплат державі

Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію

Гороскоп на тиждень 25 листопада – 1 грудня для всіх знаків Зодіаку: Львів обдурять, Овни витратить сили, а Водолії мають слухати себе

Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо

Показати ще

Ракетний удар США по Сирії

Крім того, не так давно офіційний Вашингтон попередив Москву, що у разі застосування армією Асада хімічної зброї, по країні буде завдано удар сильніший за попередні. Це підтвердив радник президента США Джон Болтон.

Наслідки удару по Сирії

Болтон пояснив, що США в курсі планів президента Сирії Башара Асада задіяти хімічну зброю під час захоплення одного з районів країни, який утримується повстанцями.

Схема ракетного удару США по Сирії

На даний час регулярна армія Сирії збирається захопити провінцію Ідліб, що перебуває під контролем опозиційної влади країни. В цьому районі перебувають десятки тисяч бійців, але багато з них були евакуйовані під час припинення вогню.

Війна у Сирії

Два попередніх удари США по Сирії були "швидше символічними", як зазначала американська влада. Перший удар був нанесений по авіабазі, а під час другого Трампа нібито вмовили "обмежитися невеликою кількістю цілей".

Дивіться: Ракетний удар США по Сирії

Нагадаємо, Росія, Китай і Монголія з 11 по 15 вересня проведуть навчання "Схід-18", під час яких відбудеться симуляція ядерного нападу.

Як повідомляв Знай.ua, у провінції Ідліб на північному заході Сирії стався потужний вибух на складі озброєнь.

Також Знай.ua писав, в СБУ визначили й ідентифікували більше двох сотень найманців так званої "Приватної військової компанії Вагнера", які брали участь у війні в Сирії.