У російському місті https://znaj.ua/ до приїзду президента РФ Володимира Путіна зруйновані будинки вирішили сховати за фотошпалерами.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Види на банерах жителям міста нагадали Нью-Йорк.

У коментарях жартують, що це через те, що Путіну "тепер тільки в намальований Нью-Йорк їздити можна".

Популярні новини зараз

Тиждень без тепла у люті морози: українців змусять виживати

Банки по-новому відслідковуватимуть перекази: за що можуть заблокувати рахунок

Канікули продовжили: до якого числа триватимуть у різних регіонах

Міні-індексація: пенсіонерам нарахують надбавки вже протягом січня

Показати ще

"Нове життя" отримав і колишній пост ДПС. Тепер будівля обтягнута банерами на честь Пермського літнього фестивалю і чемпіонату світу з літнього біатлону.

"Фарба по іржі, асфальт в сніг, намальовані вулиці замість заводів. Симулякр наполегливо продовжує корчити з себе державу", пишуть в коментарях.

"Смішно буде, коли в сутінках хтось вирішить з вітерцем покататись по красивій вулиці", - додає інший блогер.

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", у найдовшій печері Європи, що розташовується на Тернопільщині, виявили найбільше підземне озеро України.