У Росії припинять експлуатацію всіх літаків Ан-148ю
Як передають російські ЗМІ, таке рішення прийняв Ространснадзор. "Ми зробили припис тимчасово зупинити польоти Ан-148 у всіх авіакомпаніях, в яких експлуатують", - повідомив керівник відомства Віктор Басаргін.
До таких заходів росіяни вдалися після позапланової перевірки авіакомпанії "Саратовські авіалінії". На сьогоднішній день крім "Саратовских авіаліній", Ан-148 експлуатує ще одна російська комерційна компанія - АК "Ангара". Повітряні судна такого типу має також спеціальний льотний загін "Росія", літаки якого перевозять російських чиновників, а також співробітників МНС і міністерства оборони.
Крім того, комісія після катастрофи в Підмосков'ї провела позапланову перевірку "Саратовских авіаліній".
Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
"Є зауваження до персоналу, до виробника. Перший пункт наших приписів говорить про те, щоб тимчасово зупинити польоти всіх повітряних суден, що експлуатуються авіакомпанією" Саратовські авіалінії ". Така рекомендація є. Після того як льотні склади пройдуть тестування, пройдуть перевірку, будемо дивитися як далі діяти ", - зазначив глава Ространснагляду Басаргін.
Нагадаємо, Ан-148 цієї авіакомпанії 11 лютого розбився в Підмосков'ї. На його борту перебували 65 пасажирів і шість членів екіпажу. Всі вони загинули.
Головний розробник Ан-148 - українське державне підприємство "Антонов". Однак у створенні літака брали участь і російські компанії. Літак проводиться на двох підприємствах - у Києві на заводі "Антонов" і в Росії на підприємстві Воронезького акціонерного літакобудівного товариства. З України до Росії поставляють тільки консольні частини крил і частини фюзеляжу.
Катастрофа в Росії
Раніше портал "Знай.иа" повідомляв, що в небі над Непалом зазнав аварії пасажирський літак. Судно впало поблизу аеропорту Катманду. За попередніми даними, загинуло близько 50 чоловік.
Літак приватної бангладешсской авіакомпанії US-Bangla впав біля міжнародного аеропорту імені Трибхувана. Повідомляється, що літак пролетів повз злітно-посадкової смуги і впав на футбольне поле. Після падіння судно загорілося. Поки про кількість жертв, постраждалих і людей, які можливо вижили, точної інформації немає.