Російська система освіти продовжує "модернізуватися". Цього разу в школах можуть ввести обов'язкове вивчення церковнослов'янської мови.

З подібною пропозицією виступила президент Російської академії освіти професор Людмила Вербицька, передають кремлівські ЗМІ. Вона закликала подумати над ідеєю про включення уроків церковнослов'янської мови в шкільну програму.

Вербицька сама високого оцінила свою ініціативу і назвала її "дуже цікавою". В якості аргументу, вона навела приклад, що багато слів з церковнослов'янської перекочували в сучасну російську мову.

"У нас зовсім інші діти - розумні, з комп'ютером. Вони зможуть це освоїти, і це було б прекрасно, тому що церковнослов'янська мова - це абсолютно особлива мова", - підкреслила вона.

Церковнослов'янська мова на сьогоднішній день використовує тільки для богослужінь Російська православна церква. Його в обов'язковому порядку вивчали школярі ще до революції, як і Закон Божий.

Популярні новини зараз

Пахатимемо до самої старості: влада хоче відправити на роботу пенсіонерів і людей з інвалідністю

Перші у списках на мобілізацію: за ким у липні прийдуть ТЦК

Українців перевірятимуть щомісяця: можуть зняти виплати та скасувати статус

"Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого

Показати ще

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, росіяни влаштували чергову епічну битву за продукти в супермаркеті. На цей раз покупці воювали за цукор.