У військовій частині на Уралі побилися понад 150 військовослужбовців. Масове побоїще стінка на стінку відбулося в 473-му окружному навчальному центрі підготовки молодших спеціалістів в Елані в Свердловській області.

Як повідомляють російські місцеві ЗМІ, конфлікт стався між групою з 60 військових з Туви і приблизно сотнею службовців з Єланського гарнізону. В результаті поножовщини 14 осіб отримали поранення.

За даними джерел, три місяці тому з Туви надіслали близько 60 контрактників для проходження курсів виживання. В останній вечір перед від'їздом бійці купили спиртне, щоб відзначити закінчення навчання. Випивши, вони згадали якісь образи, які бачили від місцевих.

Озброївшись ножами і заточками, приїжджі атакували казарму: 60 тувинців виступили проти сотні бійців Єланського гарнізону.

Після масової бійки в казармі вибите скло:

Популярні новини зараз

До 12 150 грн щомісяця: українцям виплачуватимуть нову соцдопомогу— хто зможе отримати

Українцям спустошать кишені: за запізнення зі сплатою комуналки нарахують штрафи

Від ТЦК більше не сховатись: з'явилась нова система оповіщень - приходитимуть миттєво

Важливі оновлення у "Резерв+": декілька секунд на те, чого чекали тиждень

Показати ще

Підлога в казармі залита кров'ю

Як повідомляє джерело, ножові поранення отримали 14 осіб: 13 контрактників і один офіцер, якого вже перевезли в госпіталь в Єкатеринбург. Всі поранені - з числа військовослужбовців Єланського гарнізону.

Як повідомляв портал "Знай.ua", під час прямого включення російського телеканалу НТВ колишній десантник напідпитку побив кореспондента.