Російські військові перебуватимуть у Сирії доти, доки це буде вигідно Росії. Крім того він розповів, чому російська армія постійно воює.

Про це заявив президент РФ Володимир Путін під час "Прямої лінії" 7 червня.

"Російські війська перебуватимуть у Сирії доти, доки це буде вигідно Росії. Ну й відповідно до міжнародних договорів", - заявив Путін. Мав на увазі угоду із сирійським урядом. Росіяни займають там дві бази у Хмеймімі та Тартусі, відповідно до неї.

Участь у воєнних діях - це найкращий досвід для армії. Армія удосконалюється. Росія проводить у Сирії випробування нового озброєння, розповів Путін.

Також керівник Кремля похвалився новітніми розробками зброї. Про них розповідав у березні під час виступу перед Федеральними зборами.

Варто відзначити, що президент РФ Володимир Путін в інтерв'ю Медіакорпорації Китаю заявив, що Росія і її народ завжди будуть відстоювати суверенітет, в іншому випадку держави не буде взагалі.

Популярні новини зараз

ПриватБанк звернувся до власників пенсійних карток: як уникнути затримок із виплатами

Упаковка по 80 грн: в Україні супермаркети змінили ціни на цукор, вершкове масло та олію

Мобілізація жінок у травні: кому доведеться йти до ТЦК

Чому в СРСР будували 5- та 9-поверхівки - ви навіть не здогадуєтеся, у чому "секрет"

Показати ще

"Я виходжу з того, що Росія буде суверенною, або її взагалі не буде. І звичайно, російський народ завжди вибере перше", — сказав Путін.

Також він заявив, що санкції не змусять Москву відмовитися від захисту своїх інтересів. При цьому президент РФ висловив надію на те, що "здоровий глузд переможе, всі незаконні обмеження, шкідливі для розвитку світової економіки, поступово зніматися", а відносини з усіма партнерами, включаючи США, нормалізуються.

Крім того варто зазначити, що російська сторона цілком може зірвати виконання програми зі створення новітньої зброї через санкції, зовнішньополітичні ризики та стан спеціальної металургії.

Як вважають експерти Центру аналізу стратегій і технологій, ще досі ризиковано посилювати міжнародні санкції проти РФ, але це треба зробити. Тільки так знищать доступ до зовнішніх запозичень та імпорту технологій та матеріалів.

Крім того, до переліку зовнішньополітичних ризиків вони відносять, зокрема, можливу ескалацію агресії проти України. Це може стати причиною коригування обсягу і спрямованості військових витрат.

У той же час, в разі гіпотетичної розрядки відносин із Заходом російське керівництво може скоротити військові витрати і, відповідно, переглянути програму озброєнь. Фахівці натякають на надмірно оптимістичний прогноз макроекономічного розвитку Росії, до якого прив'язана програма озброєнь. Крім того, вони вказують на багаторічну кризу національного верстатобудування і застарілі верстати.

Також аналітики зазначають, що на старті неможливо врахувати всі технічні, організаційні та фінансові проблеми, які виникають під час створення озброєнь нового покоління. Вони також нагадують, що в умовах санкцій практично неможливо кооперуватися з розробниками з інших країн.

Найбільший розгром російських сил у Сирії: як тануть міфи про непереможну армію країни-агресораНагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що генсек НАТО приборкав "друзів Путіна".