Російський президент Володимир Путін відносить Росію до Європи.
"З точки зору культури, навіть групи мови, історії, це, безумовно, перш за все, європейський простір", - сказав Путін під час спілкування з учасниками Всесвітнього фестивалю молоді та студентів, передають російські ЗМІ.
Крім того, Путін вважає населення Росії носіями європейської культури. Також президент закликав не ділити світ "по національних квартирах", а йти "загальною дорогою".
Путін і молодь
ПриватБанк зобов'язав власників карток пройти важливу процедуру: кого це торкнеться
Гороскоп на сьогодні 23 грудня: фінанси Тельців, увага Левам та бажання змін у Водоліїв
Після війни на вагу золота: які професії зроблять вас багатими в Україні через 3–5 років
Соцпрацівники ходитимуть по домівках: до кого прийдуть з перевіркою
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Собчак зустрілася з російським президентом Володимиром Путіним. Спочатку вони обговорили фільм до 80-річчя екс-мера Санкт-Петербурга і колишнього боса нинішнього господаря Кремля Анатолія Собчака. Біографічну стрічку про життя і кар'єру батька знімає Ксенія.
Після цієї частини розмови знімальна група з кабінету вийшла, а теледіва продовжила діалог з президентом наодинці.