Президент Росії Володимир Путін під час візиту до Севастополя запропонував створити в музеї-заповіднику "Херсонес Таврійський" "російську Мекку".

За словами Путіна, саме в цьому захопленому російськими окупантами місці "почалося зміцнення централізованої російської держави"

"Ми подумаємо, як виділити його в окрему культурологічну тему. Тут потрібно створювати руську, російську Мекку. Справа не в тому, що тут князь Володимир хрестився, а в тому, що після цього тут почалося зміцнення централізованої російської держави", - заявив президент країни-агресора на зустрічі з вченими в музеї-заповіднику "Херсонес Таврійський".


Зазначимо, що заповідник "Херсонес Таврійський" входить в список об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, проте з 2014 року моніторинг збереження музею-заповідника з боку організації не проводиться, оскільки ЮНЕСКО не визнає анексію Криму Росією.

В лютому цього року Національна комісія України у справах ЮНЕСКО закликала країни-партнери відправити моніторингову місію на територію анексованого пывострова.

Як повідомляв портал "Знай.ua", в мережі викладають фото Путіна і Медведєва в Криму та іронізують над "солодкою парочкою".