Російське Міністерство оборони опублікувало змонтоване відео, на якому нібито авіація завдає удару по бойовиках ІДІЛ.
Йдеться про обстріл авіабази Хмеймім в Сирії.
На шостій секунді ролика люди підбігають до мікроавтобуса, потім раптово зникають, після чого відбувається вибух. Виходячи з цього, частина відео було видалено.
Крім того, змінюється розташування автомобіля в правому верхньому куті.
Мінімалка та прожитковий мінімум: які виплати отримуватимуть українці з 1 травня
Пенсіонерам доплатять 1000 гривень: як оформити гроші
Замість молоді підуть пенсіонери: як зміниться мобілізація
ПриватБанк списуватиме гроші з карток: заберуть сотні й навіть тисячі гривень
Кадри з Сирії
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Спецназ РФ ліквідував диверсантів, які 31 грудня обстріляли в Сирії російську військову базу Хмеймім і знищили двох військових і кілька літаків. Відзначається, що в спецоперації брали участь "усі сили багаторівневої системи російської розвідки в Сирії". З'ясувалося, що терористи базувалися поруч із західним кордоном провінції Ідліб.
Крім того, у відомстві повідомили, що всі бойовики були знищені влучним пострілом з високоточного боєприпасу "Краснопіль".