У соціальних мережах користувачі прийшли в жах від того, як росіяни знають свою власну історію.

Про це написав російський журналіст і фотограф Василь Максимов.

Так, в одному з районів Москви знайшли банер з написом: "Тут зароджувалася Київська Русь". При цьому, Київська Русь як держава з'явилася в 882 році, в той час як Москву заснували лише в 1147 році.

"У Москві знайомий банер сфотографував. Той випадок, коли з логікою серйозні проблеми", - прокоментував він фото.

Ще й зі знанням історії", "Ага, не встигли на мокшанских болотах зародитися, як пішли (прямо в постолах по океану) Америку засновувати, а по дорозі і Македонського розбили з секретних гаубиць", "Виявляється, єгипетські піраміди теж Русичі побудували", "А як з пірамідами впоралися, так і китайцям Стіну збудували. Між справою календар запилили Майя, щоб їм нудно не було", "Це не з логікою, це з головами проблеми...", "Росіяни, та перейменуйте вже Москву на Київ, не соромтеся", "Там жаби і болото було, про що може бути мова? Бояру менше пити треба", "Судячи з фото, в Москві Київська Русь зароджувалася лише в кінці 19 століття", - прокоментували фото в мережі.

Популярні новини зараз

Українцям приготували приємний "бонус" до пенсії: хто у черзі на доплати

Не дуже "стародавня", але безбожно дорога: як виглядає монета в 50 копійок, яка може озолотити

В Україні з’явився новий вид пенсій: отримати може кожен, але доведеться поділитись

ВПО запропонують розпочати життя з чистого аркуша: як це зробити

Показати ще

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Національному науково-природничому музеї в Києві в ході чищення опудала красноклювого пелікана виявили записку, яка датована 1840 роком. Про це написала прес-служба музею в Facebook.

Співробітниця музею чистила від пилу пір'я опудала красноклювого пелікана, коли з його дзьоба випала записка, датована 1840 роком.

Завдяки записці працівники музею змогли дізнатися походження експоната, оскільки в книзі надходжень відділу зоології цієї інформації не було.

Як повідомляв портал "Знай.uа" на початку ХХ століття практично ніхто не знав про існування українського народу в Австро-Угорщині їх називали русинами, в Росії - малоросами. Але все ж таки чому ж ні полякам, ні росіянам не вдалося розчинити в собі українців? План русифікації провалився завдяки боротьбі українських патріотів і невдач їх противників. У 1897-му за даними перепису населення, українську (малоруську) мову визнають у якості рідної 72,5% жителів підросійської України.