Південну Корею в рамках Олімпіади відвідала делегація КНДР з семи осіб на чолі із співачкою Хен Сон Воль, яка відома як екс-коханка лідера Північної Кореї Кім Чен Ина, передає Yonhap.
Повідомляється, що делегація займеться інспекцією приміщень, в яких пройде Олімпіада. В їх обов'язки входить перевірка сцени, аудіосистеми та іншої апаратури, яка буде використовуватися на виступ музикантів на Олімпіаді, також вони обговорять розклад та програму.
Варто відзначити, що членів делегації супроводжують поліція Північної Кореї і розвідники.
Нагадаємо, співачка Хен Сон Воль - солістка жіночої групи Moranbong і керівник оркестру Samjiyon, що може виступити на Олімпіаді. Її вважають однією з найвпливовіших жінок в КНДР".
За що можуть зупинити пенсійні виплати: про цю причину знають не всі
Щонайменше на три доби: українцям радять терміново запастися водою - зникне будь-якої миті
Готуйтеся до більших платіжок: опалення цьогоріч вимкнуть не за календарем
ТЦК починають полювання за літніми українцями: кого шукатимуть насамперед
"Ходить чутка, що вона колишня дівчина Кім Чен Ина", — пише агентство.
Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, французький фотограф Ерік Лаффорг з 2008 року шість разів відвідав саму закриту країну світу - Північну Корею. Лаффоргу вдалося зробити знімки, які демонструють всю правду диктатури Кім Чин Ина.