На чемпіонаті світу в Сочі відбувся матч 1-го туру групи В. Португалія зіграла з Іспанією внічию 3: 3.

Про це повідомляє Знай.Спорт.

У 1-му таймі Кріштіану Роналду зробив дубль, за іспанців забив Дієго Коста. Роналду відзначився забитим м'ячем з пенальті після фолу партнера по Реалу Начо Фернандеса. Також Кріштіану забив після того, як м'яч після дальнього удару не зафіксував в руках Давід Де Хеа. Коста відзначився точним ударом після фантастичного удару з-за меж штрафного майданчика.

У другій половині зустрічі іспанці вийшли вперед завдяки голу Кости, який оформив дубль, замкнувши передачу від Серіхо Бускетса, і чудесному удару з дальної відстані Начо Фернандеса.

Але Роналду все-таки зрівняв рахунок блискучим ударом зі штрафного.