Неймовірне відео, зняте фотографом дикої природи Лорен О'Ді в природоохоронному заповіднику в Танзанії, не може не вражати.
Так, спочатку дівчина включила камеру, щоб сфотографувати пернатого мешканця парку, але виявилося, що вона була не єдиною, хто спостерігав за птахом.
В останній момент леопард, що затаївся в укритті здійснює фантастичний стрибок!
Але на превеликий жаль, реакція хижака підвела, він не встиг схопити свою здобич. Тим не менш туристи були приголомшені полюванням дикої кішки.
Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Раніше, страшна смерть спіткала браконьєра, який вирішив влаштувати полювання на левів в околицях Національного парку Крюгера (Південна Африка).
Тварини напали на чоловіка і розтерзали. Фрагменти його тіла виявили на території ігрового парку неподалік від Хоэдспруита. "Схоже, жертва займалася незаконним полюванням в сафарі-парку, де на нього напали і пошматували леви", - заявили в прес-службі поліції Лімпопо Моате Нгопе.
Недалеко від трупа знайшли боєприпаси і заряджену мисливську рушницю. В останні роки в провінції Лімпопо почастішали випадки незаконного полювання на левів.
Як повідомляв портал "Знай.uа", у харківському зоопарку з'явився куточок сучасної Австралії. У вольєрі з водоймою, де живуть чорні лебеді, оселилася молода самка азіатського буйвола.
Кілька століть тому таке сусідство здалося б дивним, оскільки в природному середовищі існування чорні лебеді живуть в Австралії, а водяні буйволи населяють тропічні ліси і джунглі Азії.
На історичній батьківщині незмінними супутниками буйволів є білі чаплі, з якими вони розділяють місцеві водойми. Вода для буйволів – життєва необхідність. Це та життєдайна волога, і порятунок від докучливих паразитів, і невичерпне джерело прожитку. Адже водна рослинність становить значну частину їх раціону, хоча і травою на лузі буйволи з задоволенням харчуються.
У зоопарку запевняють, що птахи спокійно поставилися до своєї нової сусідки. Тепер тварини разом плавають у ставку.