Цього тидня в Сполучених Штатах Америки презентували літаючу машину BlackFly. Літаючий пристрій вже випробували в небі. Цікаво, що для керування цим літальним апаратом не потрібна ліцензія пілота. Про це повідомляє CBS News.

Літальну машину розробила компанія Opener. Авто протестували в польових умовах на території Канади, де його використання ухвалила місцева влада.

BlackFly складається з одномісної кабіни і двох крил, кожне отримало чотири пропелера. Машина працює на електричному двигуні. На одному заряді батареї може подолати до 40 кілометрів зі швидкістю 62 кілометри на годину. У продаж новинка повинна надійти вже в наступному році. Вартість BlackFly може бути еквівалентна ціні позашляховика.

Популярні новини зараз

Українських водіїв внесуть до Реєстру військовозобов'язаних: чого чекати з червня 2024 року

Мобілізація з 18 травня: кого чекає посилена увага

В Україні впроваджують новий спосіб оплати за тепло: що тепер робитимемо

Пенсіонерам надають ще один вид пільг: що треба знати

Показати ще

За час, поки розроблявся апарат, було проведено 1,4 тисячі льотних випробувань протяжністю 19,3 тисячі кілометрів. BlackFly вже отримав необхідні сертифікати в США і Канаді. Він надійде в продаж в 2019 році і буде коштувати як позашляховик.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що компанія Scoda випустить автомобіль майбутнього. З 2020 року Scoda буде випускати в Індії свій новий компактний кросовер. Відомо, що чеський автовиробник хоче поліпшити свої позиції на одному з найбільших автомобільних ринків у світі.

Також Volkswagen Group планує інвестувати 1 мільярд євро в модернізацію свого виробництва та інфраструктури в Індії. І частину цих коштів отримає Skoda. При цьому у Volkswagen вже є завод в західній Індії. Інвестиції дозволять збільшити його потужність. Там також повинні побудувати новий науково-дослідний центр.

Ми також писали, що літак схрестили з автобусом, і ось що вийшло. Поняття "літаючий автомобіль" – давно не фантастика. Найбільші виробники літаків у всю намагаються запустити літаюче таксі. Але, французька команда Akka Technologies вирішила переплюнути всіх.